Uniwersalna Biel wersja U

Uniwersalna Biel wersja U

Wariant w układzie U

Kolejna realizacja w białym połysku bliźniacza wersja kuchni uniwersalnej białej „L”. Jest to mniejsza wersja wspomnianej realizacji z pseudo wyspą serwisową. Kuchnia zabudowana w całości, aż do sufitu. W ciągu zabudowy AGD udało nam się włączyć zabudowaną we wnękę, małą ale wysoką szafę z taflami szklanymi optycznie powiększającymi pomieszczenie. Mimo, że „czarny koń” – ściana kominowa zabrała sporą część ciągu zabudowy, udało nam się połączyć dużą chłodziarkę oraz piekarnik pod którym znajduje się … zmywarka.

Uzupełniające całość szafki

Ze względu na wielkość kuchni, postanowiliśmy wykorzystać całą dostępną przestrzeń ściany. Na całej dostępnej długości ciągów roboczych zaprojektowaliśmy duże 2 poziomowe szafki wiszące z uchylanymi frontami, aby przyszli właściciele mogli w pełni swobodnie korzystać z funkcjonalności jaką będzie oferować kuchnia.

specyfikacja

Fronty z MDF lakierowanego
Fronty z MDF lakierowanego
Fronty lakierowane wykonuję się z MDF, który pokryty jest lakierem. Fronty wykańcza się na mat/półmat/połysk. Powłoka lakiernicza frontów jest bardzo trwała w użytkowaniu, nadaje również wnętrzu unikatowy charakter.
BLATY Z LITEGO DREWNA
BLATY Z LITEGO DREWNA
Blaty z litego drewna wykonywane są z gatunków drzew, które charakteryzują się dużą twardością. Blaty te nie są odporne na wysoką temperaturę lecz cechują się naturalnością i ciepłem.
13
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

TIP-ON
TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontów.

TIP-ON
AVENTOS HK
AVENTOS HK

Ten podnośnik zdobył już międzynarodowe uznanie. Specjaliści doceniają AVENTOS HK jako wygodne w montażu i obsłudze rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych. Nie wymaga on dużej przestrzeni – także w przypadku rozwiązań pod zabudowę np. ponad lodówką.

AVENTOS HK

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.