Uniwersalna Biel wersja L

Uniwersalna Biel wersja L

Rodzinna i nowoczesna

Kolejna realizacja w białym połysku, w układzie narożnym „L”. Wyłączając okap w całości zabudowana. Dzięki zastosowaniu takiej konstrukcji w większości przypadków możemy pozwolić sobie na umieszczenie stołu na potrzeby jadalni. Kuchnia to miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu dobrze zatem zadbać o wspólne miejsce.

Funkcjonalność

Kuchnia wyposażona w płytę indukcyjną, kompozytowy zlew oraz w pełni zabudowaną lodówkę z piekarnikiem. Smaczkiem na jej otwartej części jest półka na wina lub inne napoje która stanowi odejście od klasycznego prostego i gładkiego zakończenia.

Łazienka i Szafy

Po zakończeniu prac nad projektem kuchni dla właścicieli przygotowaliśmy również meble łazienkowe oraz 3 skrzydłową szafę, która mieści się przy wejściu. Wszystkie meble dopasowaliśmy do stylu wnętrza oraz obowiązującej kolorystyki.

specyfikacja

Fronty z MDF lakierowanego
Fronty z MDF lakierowanego
Fronty lakierowane wykonuję się z MDF, który pokryty jest lakierem. Fronty wykańcza się na mat/półmat/połysk. Powłoka lakiernicza frontów jest bardzo trwała w użytkowaniu, nadaje również wnętrzu unikatowy charakter.
BLATY Z LITEGO DREWNA
BLATY Z LITEGO DREWNA
Blaty z litego drewna wykonywane są z gatunków drzew, które charakteryzują się dużą twardością. Blaty te nie są odporne na wysoką temperaturę lecz cechują się naturalnością i ciepłem.
20
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

TIP-ON
TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontów.

TIP-ON
AVENTOS HK
AVENTOS HK

Ten podnośnik zdobył już międzynarodowe uznanie. Specjaliści doceniają AVENTOS HK jako wygodne w montażu i obsłudze rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych. Nie wymaga on dużej przestrzeni – także w przypadku rozwiązań pod zabudowę np. ponad lodówką.

AVENTOS HK

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.