Przestronna Skandynawia

Przestronna Skandynawia

Dużo miejsca

Przestronna Skandynawia to 3 propozycja dla miłośników północnego stylu skandynawskiego. Potężne drewniane blaty w układzie U to nic innego jak 3 przestrzenie robocze. Mogą w niej „pracować” jednocześnie nawet 3 osoby bez obaw o kolizję.  Charakterystycznym elementem kuchni są: frezowane fronty z uchwytami w stylu retro – kluczowe elementy stylu kuchni. Nie mogło zabraknąć również akcentów. W ciągu technologicznym mamy ceramiczny „wychodzący” z linii zabudowy zlewozmywak i płytę grzewczą oraz sporo nie jednolitych wiszących szafek.

Charakter w wnęce

Oprócz wszystkich głównych cech kuchni skandynawskich zadbaliśmy o nietuzinkowe rozwiązania. Pierwszym są 3 przestrzenie robocze, duży zlewozmywak oraz ogromna płyta grzewcza pod którą znajduje się zabudowany piekarnik. Cała kuchnia prezentuje się bardzo czysto i schludnie ponieważ mieści się we wnęce i jest w całości zabudowana.

Mnóstwo szafek

Kuchnia posiada bardzo rozbudowany układ szafek i półek. Dodatkowe oświetlenie wewnątrz szafek oraz pod nimi podkreśli szczególnie wieczorami, charakter kuchni a także wystarczy na drobne prace podczas przygotowywania rodzinnej kolacji.

specyfikacja

Fronty z MDF lakierowanego
Fronty z MDF lakierowanego
Fronty lakierowane wykonuję się z MDF, który pokryty jest lakierem. Fronty wykańcza się na mat/półmat/połysk. Powłoka lakiernicza frontów jest bardzo trwała w użytkowaniu, nadaje również wnętrzu unikatowy charakter.
BLATY Z LITEGO DREWNA
BLATY Z LITEGO DREWNA
Blaty z litego drewna wykonywane są z gatunków drzew, które charakteryzują się dużą twardością. Blaty te nie są odporne na wysoką temperaturę lecz cechują się naturalnością i ciepłem.
16
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

BLUEMOTION
BLUEMOTION

BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

BLUEMOTION
TIP-ON
TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

TIP-ON

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.