Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania związane z meblami kuchennymi, zapoznaj się proszę z poniższymi działami i odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Opracowaliśmy je w oparciu o liczne zapytania telefoniczne, mailowe zadawane przez naszych przyszłych klientów. Tematyka mebli kuchennych jest tak rozległa, jak rzeki na świecie. Ilość możliwości konfiguracji, wyboru kolorystyki, materiałów, sprzętów czy akcesorii kuchennych jest dziś tak ogromna, że można się w niej zatracić. Jeżeli jeszcze nie znalazłeś swojej kuchni lub nurtują Cię pytania, co tak naprawdę ważne jest, przy wyborze funkcjonalnej kuchnii odwiedź zakładkę technologia na naszej stronie, gdzie przygotowujemy na bieżąco najnowsze i najciekawsze wiadmości z dziedziny meblarstwa kuchennego.

NA POCZĄTEK

Najszybszą drogą kontaktu z Naszą firmą jest telefon w zakładce KONTAKT. Jest to rozwiązanie preferowane. Jeżeli nurtuje Cię problem, który wolisz opisać lub przesłać nam schemat rozważ skorzystanie z zakładki WYCENA i prześlij do Nas pliki.
Zapytania ogólne możesz do Nas kierować przez formularz w zakładce KONTAKT. Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowo objaśnić temat skorzystaj z licznych podpowiedzi w zakładce WYCENA.
Projekt kuchni możesz zamówić po wcześniejszym ustaleniu detali oraz po pomiarze pomieszczenia przez Naszego specjalistę. Zatem zachęcamy do kontaktu.
Wszystkie kuchnie znajdują się w zakładce KUCHNIE w górnym menu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki aby szybciej odnaleźć interesującą Cię kuchnię.
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Najważniejszymi elementami są materiały: blaty i fronty oraz ogólnie mówiąc układ kuchni - najbardziej optymalny do charakteru i gabarytu wnętrza domu.

PROJEKT / WYCENA

Tak. Pomiar pomieszczeń jest nieodzownym elementem procesu projektowego bez którego, nie ma możliwości rozpoczęcia nawet najprostszego projektu.
Projekt kuchni jest nieodpłatny, pod warunkiem realizacji zlecenia przez Naszą firmę.
Wycena następuje po wcześniejszym pomiarze u Klienta lub po przesłaniu do Nas formularza, z rysunkiem technicznym poprzez zakładkę WYCENA i co ważne z naniesionymi realnymi wymiarami pomieszczenia.
Tak, dokonujemy szacunkowej wyceny na podstawie rzutu architektonicznego, szkicu lub innego rysunku pod warunkiem naniesienia realnych wymiarów. Jednak preferowanym przez Nas rozwiązaniem jest spotkanie i pomiar u Klienta.
Tak, nasza firma podejmuje się adaptacji innych projektów jednakże Klient musi nabyć wcześniej projekt lub pozwolenie (najlepiej pisemne lub mailowe) do modyfikacji projektu.

ZAMÓWIENIE / MATERIAŁY

Zamówienie na kuchnie można dokonać podczas wizyty Naszego zespołu poprzez zawarcie umowy na pomiarze. Można także umówić się na indywidualne spotkanie przed pomiarem i zobaczyć na żywo Nasze realizacje (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).
Zmiany są możliwe do momentu finalnej akceptacji projektu, po tej akceptacji projekt nie może być już zmieniony.
To nasz sekret. Przez wiele lat wypracowaliśmy własne standardy wytwarzania kuchni w oparciu o materiały, których producenci gwarantują Nam i Naszym Klientom jakość poprzez gwarancję na swoje wyroby.
Takich czynników jest bardzo wiele do najważniejszych zaliczamy: materiał frontów, materiał blatów, osprzęt, rodzaje i funkcjonalności zawiasów i przede wszystkim gabaryt kuchni.
Zależy on nie wątpliwie od gabarytu oraz od wielu innych czynników. Przeciętnie wartość ta oscyluje w przedziale od 1000 zł do nawet 3500 zł za metr bieżący.

PRODUKCJA / TRANSPORT

Czas produkcji kuchni zależy od skomplikowania projektu kuchni. Od ilości elementów a także indywidualnych potrzeb i warunków pomieszczenia, gdzie kuchnia będzie najpierw projektowana, później montowana.
Transport kuchni jest wliczony w cenę kuchni.
Przeciętnie montaż kuchni trwa ok. 2 dni. W przypadku skomplikowanych kuchni o dużym gabarycie okres ten wydłuża się do 4 dni.
Nasze kuchnie objęte są 2 letnią gwarancją, lecz zalecamy zapoznać się z warunkami gwarancyjnymi, które zależą od dostarczanej kuchni i dostarczane są w formie pisemnej przy dostawie kuchni.
Bardzo pomocnym będzie na pewno formularz w zakładce WYCENA, który dzięki licznym wskazówkom pomoże w doborze materiałów i wyposażenie do wymarzonej kuchni.

Masz pytanie, napisz

IMIĘ *
Email *
Telefon
Wiadomość *