Palisandrowa biel

Palisandrowa biel

Piękno forniru

Kuchnia z palisandrowymi matowymi frontami oraz blatami corianu wraz z niespotykanym stolikiem kawowo-śniadaniowym rozciągającym się or sufitu po podłogę. Zabudowa mieści: piekarnik oraz zabudowaną chłodziarkę. Kuchnia na blacie mieści płytą indukcyjną oraz piekarnik. Warto również zwrócić uwagę na pełne zamknięcie ściany dużą ilością podwieszanych szafek.

Znowu Kompleksowo

W ramach projektu, po raz kolejny wykonaliśmy również inne meble jak: zabudowę wnęki z szklanymi drzwiami przesuwnym, szfki i pólki łazienkowe z nietypowym antracytowym kolorze frontów. Cała galeria realizowanych mebli znajduje się w galerii poniżej.

specyfikacja

Fronty z płyt fornirowanych
Fronty z płyt fornirowanych
Fronty fornirowane pokryte są warstwą drewna, można je bejcować i lakierować na kilka sposobów, pokrywa się je lakierem matowym/półmatowym. Można je również polakierować na wysoki połysk. Przy odpowiednim użytkowaniu i pielęgnacji są trwałe.
BLATY Z CORIANU KOMPOZYTOWE
BLATY Z CORIANU KOMPOZYTOWE
Corian to bardzo trwały materiał, który powstaje na bazie połączenia żywicy akrylowej oraz naturalnych minerałów. Często stosowany w meblarstwie jako blat kuchenny ze względu na swoje parametry.
20
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

BLUEMOTION
BLUEMOTION

BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

BLUEMOTION
TIP-ON
TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

TIP-ON

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.