Orzechowe drewno

Orzechowe drewno

Piękno drewna

Kuchnia z pięknymi litymi drewnianymi frontami oraz kamiennymi blatami. Jasna, duża i funkcjonalna kuchnia z zabudowanymi sprzętami AGD. Pierwszy ciąg roboczy mieści zabudowany: duży piekarnik oraz chłodziarkę. Kuchnia posiada dużą ilość przestronnych szuflad oraz szafek. Warto również zwrócić uwagę na 2 wiszące szafki uzupełniające naroża kuchni, kształtem nawiązujące do doświetlającego kuchnię okna.

Artystyczne detal

Detale to najważniejszy element wieńczący całą realizację jaką jest kuchnia. Kluczem do udanej realizacje są równo dodatki w postaci uchwytów ale również jednolicie zaokrąglone i precyzyjnie fazowane naroża oraz równe przestrzenie między kolejnymi elementami kuchni. Cała galeria z tej realizacji znajduje się w galerii poniżej.

specyfikacja

Fronty z litego drewna
Fronty z litego drewna
Fronty z litego drewna wykonywane są z gatunków drzew, które cechują się dużą twardością. Ich użytkowanie w dużej mierze, zależy od warunków panujących w kuchni lecz cechują się pięknym naturalnym wyglądem.
BLATY Z KAMIENI RÓŻNYCH
BLATY Z KAMIENI RÓŻNYCH
Blaty kamienne występują w wielu odmianach: marmury, konglomeraty, granity, i inne. Są wysoce odporne na wilgoć, wysoką temperaturę i środki chemiczne. Są to jeden z najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku.
18
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

BLUEMOTION
BLUEMOTION

BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

BLUEMOTION
TIP-ON
TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

TIP-ON

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.