My i kuchnie

Jesteśmy firmą z Kalwarii Zebrzydowskiej specjalizującą się w produkcji mebli na zamówienie. Naszym głównym atutem jest indywidualne podejście do każdego zamówienia, którego realizacja odbywa się z wielką starannością.

Zarówno my, jak i nasi Klienci, cenimy przede wszystkim jakość wykonywanej usługi. W związku z powyższym stosujemy różnego rodzaju wzornictwo, materiały, elementy wykończeniowe i kolory, często nieodstępne w ofercie dużych firm w których priorytetem jest ilość wykonanych mebli.

Z dnia na dzień cieszymy się coraz szerszym gronem zadowolonych klientów, co jest dla nas powodem ogromnej satysfakcji zawodowej.

Usługi

PROJEKT
PROJEKT

Projektując wymarzoną kuchnię należy pamiętać nie tylko o jej wyglądzie, ale i funkcjonalności. Dobrze zaprojektowana kuchnia to coś więcej niż cieszące oko pomieszczenie – to centrum domu, w którym spędzamy najwięcej czasu. Proste i funkcjonalne rozwiązania ułatwią nam codzienne czynności, jak gotowanie, a także sprawią, że każda chwila spędzona w kuchni będzie dla nas przyjemnością.

TRANSPORT
TRANSPORT

Nasza firma dokłada wszelkich starań aby nasze kuchnie zostały przygotowane do transportu w sposób bezpieczny. Własny transport eliminuje problemy uszkodzeń mebli w trakcie podróży do Klientów. Nasza flota została przystosowana do transportu dużych i niestandardowych elementów trudnych w transporcie. Własna flota pozwala Nam na transport w dowolne miejsce w Polsce i w Europie.

MONTAŻ
MONTAŻ

Montaż mebli odbywa się tylko i wyłącznie przez Naszych pracowników. Usługa obejmuje kompletny montaż kuchni tj. szafek, szuflad, blatów przez oświetlenie oraz gałki i uchwyty. Po zakończeniu montażu pracownicy firmy  posprzątają kuchnię i wyniosą wszystkie opakowania oraz śmieci.

KOMENTARZE

KOMENTARZE
Marta M
Polecam !!!! Meble pierwsza klasa , solidnie wykonane z dużym wyczuciem smaku i estetyki. Meble fantastyczne , piękne , nowoczesne , a co najważniejsze funkcjonalne , wiem co mówię , bo mamy meble zrobione przez Pana Michała i jesteśmy bardzo zadowoleni .

Współpracujemy z