Mocno pomarańczowa

Mocno pomarańczowa

Tylko Pomarańczowy

Ekstrawagancka kuchnia z intensywno-pomarańczowymi lakierowanymi na wysoki połysk frontami oraz czarnymi kontrastującymi blatami i frontami blatów roboczych. Kuchnia zwarta w układzie U na blacie mieści: kompozytowy zlewozmywak z osuszaczem, płytę indukcyjną w bezpośrednim sąsiedztwie piekarnika i cargo. Warto również zwrócić uwagę na nowoczesny czarnoszklany pochłaniacz umieszczony nad płytą indukcyjną.

Światło & Przestrzeń

Kuchnia pozostaje otwarta dla użytkowników w całej okazałości, pomimo swojego układu. Taki układ został zastosowany ze względu na ogromne 3 skrzydłowe okno doświetlające całe pomieszczenie. Chłodziarka została przeniesiona vis-à-vis kuchni, a całość spaja centralnie umieszczony blat roboczy. Aranżacja zapewnia optyczne powiększenie przestrzeni kuchni a także, tworzy spójny układ funkcjonalny. Znaleźliśmy także miejsce na 4 osobowy przyścienny stół jadalny, na którym zależało inwestorowi.

specyfikacja

Fronty z MDF lakierowanego
Fronty z MDF lakierowanego
Fronty lakierowane wykonuję się z MDF, który pokryty jest lakierem. Fronty wykańcza się na mat/półmat/połysk. Powłoka lakiernicza frontów jest bardzo trwała w użytkowaniu, nadaje również wnętrzu unikatowy charakter.
BLATY Z PŁYT LAMINOWANYCH
BLATY Z PŁYT LAMINOWANYCH
Blaty z płyty laminowanej są bardzo popularnym i standardowym rozwiązaniem. Posiadają mnóstwo wzorów, kolorów i faktur. Płyty te, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe do utrzymania w czystości.
25
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

BLUEMOTION
BLUEMOTION

BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

BLUEMOTION
TIP-ON
TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

TIP-ON

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.