Minimalistyczna w drewnie

Minimalistyczna w drewnie

Piękno forniru

Kuchnia z drewnianymi frontami, czarnymi blatami roboczymi oraz szafkami lakierowanymi na biały połysk. Kuchnia jest niezwykle mała lecz bardzo funkcjonalna. Zabudowa mieści: piekarnik oraz zabudowaną chłodziarkę. Kuchnia na blacie mieści płytą indukcyjną oraz zabudowany piekarnik. Warto również zwrócić uwagę na pełną zabudową aż do sufitu. To najpełniejsze wykorzystanie małej powierzchni jaką przeznaczono na kuchnie.

Świetny finisz

Detale to najważniejszy element wieńczący całą realizację jaką jest kuchnia. Zawsze podkreślamy tą kwestię, ponieważ kluczem do udanej realizacje są równo wyfrezowane pochwyty, gładkie i jednolicie zaokrąglone naroża oraz równe przestrzenie między kolejnymi elementami kuchni. Cała galeria z tej realizacji znajduje się w galerii poniżej.

specyfikacja

Fronty z płyt fornirowanych
Fronty z płyt fornirowanych
Fronty fornirowane pokryte są warstwą drewna, można je bejcować i lakierować na kilka sposobów, pokrywa się je lakierem matowym/półmatowym. Można je również polakierować na wysoki połysk. Przy odpowiednim użytkowaniu i pielęgnacji są trwałe.
BLATY Z PŁYT LAMINOWANYCH
BLATY Z PŁYT LAMINOWANYCH
Blaty z płyty laminowanej są bardzo popularnym i standardowym rozwiązaniem. Posiadają mnóstwo wzorów, kolorów i faktur. Płyty te, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe do utrzymania w czystości.
12
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

BLUEMOTION
BLUEMOTION

BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

BLUEMOTION
TIP-ON
TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

TIP-ON

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.