Kolorowa Skandynawia

Kolorowa Skandynawia

Skandynawskie trendy

Kolorowa Skandynawia to propozycja dla miłośników północnego stylu skandynawskiego. Potężne drewniane blaty wraz z frezowanymi frontami i uchwytami w stylu retro to kluczowe elementy tej kuchni. Nie mogło zabraknąć również kolorów. Projekt kuchni powstał w BOOM studio, a realizację zlecono firmie mebleGRACA. Główny nacisk postawiono na detal w postaci wzorzystych płytek nad płytą grzewczą oraz w szafki tworząc niepowtarzalnych charakter kuchni.

Bajeczna geometria

Oprócz wszystkich głównych cech kuchni skandynawskich zadbano o nietuzinkowe rozwiązania. Wprawne oko zauważy, że kuchnia zakomponowana została w wykusz przez co jest niesamowicie doświetlona a jej blaty robocze są głębsze i pozwalają na ciekawe zagospodarowanie.

Funkcjonalna wyspa

Kuchnia posiada już bogaty układ szafek. Projektanci zrobili jednak coś jeszcze. Ponieważ na środku wnętrza stoi słup podtrzymujący strop zaprojektowano wyspę serwisową, która świetnie integruje się ze stołem jadalnym a przy tym posiada mnóstwo schowków i zakamarków na różne drobiazgi i nie tylko.

Kompleksowo

Kuchnia wygląda świetnie. Zatem aby dopełnić charakter „północy” zainteresowano się przedsionkiem domu, który nie nawiązywał do całego wnętrza. W ramach realizacji przygotowano frezowaną zabudowę szafy z przestronnym lustrem, która wraz z stolarką drzwiową nawiązuje do stylu skandynawskiego. Całość wygląda rewelacyjnie i niewątpliwie jest spójna z kuchnią. Zdjęcia realizacji w całości udostępniło BOOM studio.

specyfikacja

Fronty z MDF Foliowanego
Fronty z MDF Foliowanego
Fronty foliowane wykonywane są z MDF, na który nakładana jest odpowiednia folia. Fronty foliowane są odporne na zarysowania. Paleta folii jest ogromna, od folii drewnopodobnych, kreatywne wzory aż po folie w wysokim połysku imitujące lakier.
BLATY Z LITEGO DREWNA
BLATY Z LITEGO DREWNA
Blaty z litego drewna wykonywane są z gatunków drzew, które charakteryzują się dużą twardością. Blaty te nie są odporne na wysoką temperaturę lecz cechują się naturalnością i ciepłem.
18
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

BLUEMOTION
BLUEMOTION

BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

BLUEMOTION
TIP-ON
TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

TIP-ON

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.