Energetyczna

Energetyczna

Przestronne i intensywnie

Funkcjonalna kuchnia z intensywnie pomarańczowymi lakierowanymi na wysoki połysk frontami oraz czarnymi kontrastującymi blatami. Kuchnia zwarta w układzie U na blacie mieści: kompozytowy zlewozmywak oraz płytę indukcyjną. W opozycji znajdziemy zabudowaną lodówką oraz piekarnik. Warto również zwrócić uwagę na nowoczesny czarnoszklany pochłaniacz umieszczony nad płytą indukcyjną.

Wszystko ukryte

W pełni zabudowana kuchnia. Brak elementów wolnostojących to główne wyzwania podczas projektowania kuchni Energetycznej. W tym projekcie zabudowaliśmy wszystkie sprzęty AGD rozpoczynając od dużej lodówki poprzez piekarnik i mikrofalówkę a skończywszy na płycie indukcyjnej oraz potężnym CARGO.

Finisz i kompozyt

Elementy funkcjonalne kuchni, do których niewątpliwie należą blaty robocze to jedne z najważniejszych elementów kuchni. Ponieważ blaty narażone są bezpośrednio na uszkodzenia mechaniczne dobrze jest zadbać o dobranie takiego blatu, który będzie odporny na te właśnie działania.

specyfikacja

Fronty z MDF lakierowanego
Fronty z MDF lakierowanego
Fronty lakierowane wykonuję się z MDF, który pokryty jest lakierem. Fronty wykańcza się na mat/półmat/połysk. Powłoka lakiernicza frontów jest bardzo trwała w użytkowaniu, nadaje również wnętrzu unikatowy charakter.
BLATY Z CORIANU KOMPOZYTOWE
BLATY Z CORIANU KOMPOZYTOWE
Corian to bardzo trwały materiał, który powstaje na bazie połączenia żywicy akrylowej oraz naturalnych minerałów. Często stosowany w meblarstwie jako blat kuchenny ze względu na swoje parametry.
18
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

TIP-ON
TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie fro

TIP-ON
AVENTOS HK
AVENTOS HK

Ten podnośnik zdobył już międzynarodowe uznanie. Specjaliści doceniają AVENTOS HK jako wygodne w montażu i obsłudze rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych. Nie wymaga on dużej przestrzeni – także w przypadku rozwiązań pod zabudowę np. ponad lodówką.

AVENTOS HK

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.