Ekskluzywnie biała

Ekskluzywnie biała

Przestronna biel

Otwarta, bardzo jasna nowoczesna kuchnia stanowiąca propozycję dla kuchni we wnęce. Białe fronty i czarnych blat świetnie podkreślają charakter kuchni. Cała kuchnia utrzymana w wysokim połysku w typowym układzie L z masywnym marmurowym czarnym blatem.

Idealny detal

Detal to najważniejszy element wieńczący całą realizację jaką jest kuchnia. Kluczem do udanej realizacje są świetnie wyfrezowane pochwyty, gładkie i jednolite zaokrąglone naroża oraz jednolity marmurowy blat.

Nie tylko kuchnia

W ramach projektu wykonaliśmy również inne meble jak szafa wejściowa wyposażona w lustrzane tafle, dzięki którym optycznie przedsionek staje się większy. W sypialni wykonaliśmy równie sporą szafę nawiązującą do całości wnętrza. Cała galeria realizowanych mebli znajduje się w galerii poniżej.

specyfikacja

Fronty z MDF lakierowanego
Fronty z MDF lakierowanego
Fronty lakierowane wykonuję się z MDF, który pokryty jest lakierem. Fronty wykańcza się na mat/półmat/połysk. Powłoka lakiernicza frontów jest bardzo trwała w użytkowaniu, nadaje również wnętrzu unikatowy charakter.
BLATY Z KAMIENI RÓŻNYCH
BLATY Z KAMIENI RÓŻNYCH
Blaty kamienne występują w wielu odmianach: marmury, konglomeraty, granity, i inne. Są wysoce odporne na wilgoć, wysoką temperaturę i środki chemiczne. Są to jeden z najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku.
12
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

BLUEMOTION
BLUEMOTION

BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

BLUEMOTION
AVENTOS HK
AVENTOS HK

Ten podnośnik zdobył już międzynarodowe uznanie. Specjaliści doceniają AVENTOS HK jako wygodne w montażu i obsłudze rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych. Nie wymaga on dużej przestrzeni – także w przypadku rozwiązań pod zabudowę np. ponad lodówką.

AVENTOS HK

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.