Drewniana Limonka

Drewniana Limonka

zabudowa w stylu case

Autorska kuchnia z białymi lakierowanymi na wysoki połysk frontami oraz drewnianymi blatami i przyścienną zabudową. Funkcjonalna zabudowa ścienna mieści: piekarnik, ekspres kawowy, chłodziarkę typu side by side oraz liczne szafki i cargo. Kuchnia w układzie L na blacie mieści płytę indukcyjną w bezpośrednim sąsiedztwie z lodówką i piekarnikiem. Warto również zwrócić uwagę na bardzo ciekawy pochłaniacz umieszczony nad płytą indukcyjną.

lemonkowy zlew

Kontynuacja blatu stanowi jednokomorowy zlewozmywak ze stali szlachetnej, wraz z dozownikiem płynu do naczyń, oraz ciekawa bateria wystająca z blatu. Całość zakomponowana w drewnianym blacie nad którym ,znajduje się lemonkowa grafika, drukowana na szkle, wraz z szafkami kuchennymi.

Jadalnia

Dopełniając całości nie zapomnieliśmy o stole jadalnym dla 4 osób. Prosta geometryczna forma, nadaje stylu a drewniana konstrukcja idealnie komponuje się zarówno z blatami jak i z przyścienną zabudową. Klimat wnętrza ocieplają wstawki LED umieszczone na froncie głównego blatu roboczego oraz nietuzinkowe oświetlenie znajdujące się bezpośrednio nad stołem jadalnym.

specyfikacja

Fronty z MDF lakierowanego
Fronty z MDF lakierowanego
Fronty lakierowane wykonuję się z MDF, który pokryty jest lakierem. Fronty wykańcza się na mat/półmat/połysk. Powłoka lakiernicza frontów jest bardzo trwała w użytkowaniu, nadaje również wnętrzu unikatowy charakter.
BLATY Z LITEGO DREWNA
BLATY Z LITEGO DREWNA
Blaty z litego drewna wykonywane są z gatunków drzew, które charakteryzują się dużą twardością. Blaty te nie są odporne na wysoką temperaturę lecz cechują się naturalnością i ciepłem.
22
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

BLUEMOTION
BLUEMOTION

BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

BLUEMOTION
TIP-ON
TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

TIP-ON
AVENTOS HF
AVENTOS HF

Podnośnik AVENTOS HF jest przeznaczony do wysokich, dużych, dwuczęściowych frontów. To rozwiązanie oferuje dużą różnorodność planowania i projektowania zapewniając przy tym zawsze bezpośredni dostęp do wnętrza szafki, komfort obsługi i swobodę ruchów użytkownika kuchni.

AVENTOS HF

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.