Biało-Czarna

Biało-Czarna

Tylko Kuchnia

Nieduża, bardzo kontrastowa kuchnia stanowiąca pomieszczenie tylko z jednym wejściem w żaden sposób nieotwarta. Kontrastowa propozycja z białymi frontami i czarnymi rantami, a wszystko utrzymane w wysokim połysku. Nietypowy układ U z obniżonym i ciekawie zabudowanym piekarnikiem na którym znajduje się zintegrowany ze stołem jadalnym blat roboczy.

dla dwojga

Blat roboczy, piekarnik i lodówka to idealne połączenie na przygotowanie szybkiego obiadu po pracy. To nie wszystko. Bezpośrednio po wyjęciu z piekarnika możemy od razu zasiąść do konsumpcji. Funkcjonalne połączenie blatu roboczego ze stołem jadalnym (pełnowymiarowym) to wciąż unikatowe rozwiązanie – nie mylić z niskim stołem barowym.

wszystko pod ręką

Kuchnia dzięki swojemu gabarytowi jest bardzo funkcjonalna. Do niemal każdej szafki dostęp mamy na wyciągnięcie ręki. Podstawowe sprzęty takie jak chłodziarka, płyta grzewcza i myjka zostały umieszczone w jednej linii roboczej, dzięki czemu zapewnią ciągłość procesu obróbki żywności a jeżeli zajdzie taka potrzeba wystarczy się odwrócić i przestrzeń robocza wzrasta dwukrotnie wraz z dostępem do piekarnika.

specyfikacja

Fronty z MDF lakierowanego
Fronty z MDF lakierowanego
Fronty lakierowane wykonuję się z MDF, który pokryty jest lakierem. Fronty wykańcza się na mat/półmat/połysk. Powłoka lakiernicza frontów jest bardzo trwała w użytkowaniu, nadaje również wnętrzu unikatowy charakter.
BLATY Z PŁYT LAMINOWANYCH
BLATY Z PŁYT LAMINOWANYCH
Blaty z płyty laminowanej są bardzo popularnym i standardowym rozwiązaniem. Posiadają mnóstwo wzorów, kolorów i faktur. Płyty te, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe do utrzymania w czystości.
18
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

BLUEMOTION
BLUEMOTION

BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

BLUEMOTION
AVENTOS HK
AVENTOS HK

Ten podnośnik zdobył już międzynarodowe uznanie. Specjaliści doceniają AVENTOS HK jako wygodne w montażu i obsłudze rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych. Nie wymaga on dużej przestrzeni – także w przypadku rozwiązań pod zabudowę np. ponad lodówką.

AVENTOS HK

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.