Biało-Czarna z wyspą

Biało-Czarna z wyspą

Pełna zabudowa

Duża, bardzo kontrastowa kuchnia z dostępem jednostronnym w pełni zamknięta. Kontrastowa propozycja z białymi frontami i czarnymi półmatowymi blatami oraz rantami, a wszystko utrzymane w wysokim połysku. Nietypowy układ U z podwyższoną wyspą serwisową i ciekawie ukrytą spiżarnią, która jest na pierwszy rzut oka czarną wnęką kuchenną oraz centralnym odkurzaczem.

Ogrom możliwości

Kuchnie wykonaliśmy z maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni zaczynając od wyspy, która zawiera dwie duże przestrzenie magazynowe przez cały ciąg roboczy aż do pionowego „słupa” z czarnym AGD – piekarnik i mikrofalówka. Co ciekawe pomiędzy zabudową a kolejnym blatem roboczym znajduje się w nęka a właściwie drzwi do spiżarni zatem kuchnia jest w rzeczywistości jeszcze większa. Kolejny blat roboczy po stronie prawej wyposażony został w płytę grzewczą oraz wiszącymi szafkami aż do wysokości podwieszanego sufitu.

wszystko pod ręką

Kuchnia dzięki swojemu gabarytowi jest bardzo funkcjonalna. Do niemal każdej szafki dostęp mamy na wyciągnięcie ręki. Podstawowe sprzęty takie jak chłodziarka, płyta grzewcza i myjka zostały umieszczone bliskiej odległości, dzięki czemu zapewnią ciągłość procesu obróbki żywności pomimo, że mamy do dyspozycji 2 balaty robocze. Ciekawostką kuchni jest umieszczenie wlotu centralnego odkurzacza pod zlewozmywakiem, dzięki czemu zawsze szybko i bezproblemowo możemy posprzątać podłogę w naszej kuchni.

specyfikacja

Fronty z MDF lakierowanego
Fronty z MDF lakierowanego
Fronty lakierowane wykonuję się z MDF, który pokryty jest lakierem. Fronty wykańcza się na mat/półmat/połysk. Powłoka lakiernicza frontów jest bardzo trwała w użytkowaniu, nadaje również wnętrzu unikatowy charakter.
BLATY Z PŁYT LAMINOWANYCH
BLATY Z PŁYT LAMINOWANYCH
Blaty z płyty laminowanej są bardzo popularnym i standardowym rozwiązaniem. Posiadają mnóstwo wzorów, kolorów i faktur. Płyty te, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe do utrzymania w czystości.
16
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

BLUEMOTION
BLUEMOTION

BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

BLUEMOTION
AVENTOS HK
AVENTOS HK

Ten podnośnik zdobył już międzynarodowe uznanie. Specjaliści doceniają AVENTOS HK jako wygodne w montażu i obsłudze rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych. Nie wymaga on dużej przestrzeni – także w przypadku rozwiązań pod zabudowę np. ponad lodówką.

AVENTOS HK

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.