Biało-Czarna z drewnem

Biało-Czarna z drewnem

Liniowa zabudowa z wyspą

Długa liniowa zabudowa, bardzo jasna biała matowa kuchnia z czarnymi blatami roboczymi oraz zabudową AGD. Czysta propozycja kuchni z białymi frontami MDF, wszystko utrzymane w powtarzalnych modułach. Nietypowy układ liniowy połączony z podwyższoną wyspą serwisową stanowi propozycję dla pomieszczeń prostych oraz otwartych, gdzie kuchnia jest połączona bezpośrednio z salonem.

Pojemny blok

Dodatkowym elementem kuchni jest blok wnękowy. Nietypowe rozwiązanie pozwalające jeszcze lepiej wykorzystać kuchnię. Świetnie spełni się w roli spiżarni lub jak w naszym przypadku, oferuje rozszerzenie funkcji kuchni o dodatkowe szuflady i pułki do przechowywania produktów. Ponadto wykonana została charakterystyczna wnęka aby mebel nie był surowy ale nawiązywał do bezpośredniego sąsiedztwa wyspy.

Również łazienka

W ramach projektu kuchni wykonaliśmy również meble do łazienki. Nadające lekkości wnętrzu podwieszane szafki wykonane z lakierowanego na wysoki połysk MDF. Cała galeria mebli realizowanych w ramach projektu znajduje się w galerii poniżej.

specyfikacja

Fronty z MDF lakierowanego
Fronty z MDF lakierowanego
Fronty lakierowane wykonuję się z MDF, który pokryty jest lakierem. Fronty wykańcza się na mat/półmat/połysk. Powłoka lakiernicza frontów jest bardzo trwała w użytkowaniu, nadaje również wnętrzu unikatowy charakter.
BLATY Z PŁYT LAMINOWANYCH
BLATY Z PŁYT LAMINOWANYCH
Blaty z płyty laminowanej są bardzo popularnym i standardowym rozwiązaniem. Posiadają mnóstwo wzorów, kolorów i faktur. Płyty te, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe do utrzymania w czystości.
15
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

BLUEMOTION
BLUEMOTION

BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

BLUEMOTION
AVENTOS HK
AVENTOS HK

Ten podnośnik zdobył już międzynarodowe uznanie. Specjaliści doceniają AVENTOS HK jako wygodne w montażu i obsłudze rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych. Nie wymaga on dużej przestrzeni – także w przypadku rozwiązań pod zabudowę np. ponad lodówką.

AVENTOS HK

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.