Biała z turkusem

Biała z turkusem

Mała i funkcjonalna

Mała kuchnia połączona wyspą z pokojem dzienny. Kolejna realizacja w białym połysku, w układzie narożnym mikro „L”. W całości zabudowana. Ciekawa drewniana wyspa serwisowa z półką na wina niewątpliwie nadaje wnętrzu charakteru. Takie rozwiązanie pozwala wytworzyć we wnętrzu przestrzeń kuchenną i dzienną pomimo, że są one jednym pomieszczeniem.

Detale

Podstawowym elementem każdej kuchni są niewątpliwie blaty robocze. To jedne z najważniejszych elementów kuchni. Ponieważ blaty narażone są bezpośrednio na uszkodzenia mechaniczne dobrze jest zadbać o dobranie takiego blatu, który będzie odporny na te właśnie działania. Ważne jest również odpowiednie spasowanie blatu do mebli kuchennych aby nigdzie nie występowały szpary na całej długości blatu.

Łazienka i Pokój dzienny

W ramach projektu kuchni wykonaliśmy również meble do: łazienki, pokoju dziennego, szafę przy wejściu do mieszkania wyposażoną w lustrzane tafle, dzięki którym optycznie przedsionek staje się większy. Cała galeria realizowanych mebli znajduje się w galerii poniżej.

specyfikacja

Fronty z MDF lakierowanego
Fronty z MDF lakierowanego
Fronty lakierowane wykonuję się z MDF, który pokryty jest lakierem. Fronty wykańcza się na mat/półmat/połysk. Powłoka lakiernicza frontów jest bardzo trwała w użytkowaniu, nadaje również wnętrzu unikatowy charakter.
BLATY Z PŁYT LAMINOWANYCH
BLATY Z PŁYT LAMINOWANYCH
Blaty z płyty laminowanej są bardzo popularnym i standardowym rozwiązaniem. Posiadają mnóstwo wzorów, kolorów i faktur. Płyty te, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe do utrzymania w czystości.
8
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

TIP-ON
TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontów.

TIP-ON
AVENTOS HK
AVENTOS HK

Ten podnośnik zdobył już międzynarodowe uznanie. Specjaliści doceniają AVENTOS HK jako wygodne w montażu i obsłudze rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych. Nie wymaga on dużej przestrzeni – także w przypadku rozwiązań pod zabudowę np. ponad lodówką.

AVENTOS HK

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.