Biała Skandynawia

Biała Skandynawia

Skandynawskie poddasze

Biała Skandynawia to propozycja dla miłośników północnego stylu skandynawskiego. Potężne drewniane blaty wraz z frezowanymi frontami i uchwytami w stylu retro to kluczowe elementy tej kuchni. Nie mogło zabraknąć również akcentów. Postawiliśmy na funkcjonalność. W ciągu technologicznym mamy zlewozmywak i płytę grzewczą oraz sporo wiszących szafek.

Inaczej z pomysłem

Oprócz wszystkich głównych cech kuchni skandynawskich zadbaliśmy o nietuzinkowe rozwiązania. Ze względu na lokalizację kuchni (poddasze), wykształciliśmy cały ciąg obróbki osobno od piekarnika, który znajduję się bezpośrednim sąsiedztwie chłodziarki i posiada autonomiczny duży blat roboczy, aby nie zachodziła potrzeba migracji posiłków z jednego blatu na drugi i odwrotnie. Cała kuchnia doświetlona jest 2 oknami. Okno dachowe i balkonowe wpuszczają sporo promieni słonecznych nawet w zimie.

Styl nade wszystko

Kuchnia posiada bardzo bogaty układ szafek. Mocna skandynawska stylistyka kuchni pozwala na stu procentowe wydobycie tego wzornictwa czyniąc całą kuchnie niesamowicie stylową i nowoczesną. Dodatkowe oświetlenie wewnątrz szafek oraz pod nimi podkreśli szczególnie wieczorami, charakter kuchni nadając jej lekkość, a także wystarczy na drobne prace podczas przygotowywania rodzinnej kolacji.

specyfikacja

Fronty z MDF lakierowanego
Fronty z MDF lakierowanego
Fronty lakierowane wykonuję się z MDF, który pokryty jest lakierem. Fronty wykańcza się na mat/półmat/połysk. Powłoka lakiernicza frontów jest bardzo trwała w użytkowaniu, nadaje również wnętrzu unikatowy charakter.
BLATY Z LITEGO DREWNA
BLATY Z LITEGO DREWNA
Blaty z litego drewna wykonywane są z gatunków drzew, które charakteryzują się dużą twardością. Blaty te nie są odporne na wysoką temperaturę lecz cechują się naturalnością i ciepłem.
24
m2
POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Wielkość powierzchni użytkowej, podawana jest na potrzeby przestrzennego wyobrażenia gabarytu całej kuchni. Wiemy, że fotografie nie zawsze oddają realny rozmiar, dlatego prezentujemy rzeczywisty wymiar dla każdej kuchni jaką realizowaliśmy.

Technologie

BLUEMOTION
BLUEMOTION

BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

BLUEMOTION
TIP-ON
TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

TIP-ON

Komentarze

Kuchnia dla ciebie

Kuchnia to najważniejsza przestrzeń w domu dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w przemyślany sposób. Gruntowna analiza potrzeb, układ funkcjonalny, jak i poszczególne elementy wpływają na finalny kształt i funkcjonowanie tego pomieszczenia w domu. W kuchni odbywa się większość naszego życia, dlatego aby pomóc Wam naszym Klientom w procesie przygotowawczym, przygotowaliśmy specjalny formularz pozwalający określić co powinno znaleźć się w wymarzonej kuchni, a także podpowie on, na co warto zwrócić uwagę w procesie kreowania swojej wymarzonej kuchni.